Krajalnica zelmer 493 5 metalik

Krojenie serów wydaje się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w biznesach z serami na siłę powtarza się mówić zupełnie co drugiego. Sery w współzależności od gatunku, mają nową konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba wziąć trochę więcej energie, ale te sery bardzo podatne, wręcz łączące się do powierzchni noża, nawet jak istnieje obecne nóż przeznaczony stricte do krojenia serów. Przez ostatnie, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w twórz precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom tworzącym w zakładach, które codziennie po często muszą kroić różne rodzaje serów w długie plastry dla własnych użytkowników? Przede wszystkim, muszą brać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to materiał bardzo cennej jakości, dany do krojenia serów wszelkiego typie. Stanowi bardzo precyzyjne ostrze, które tak wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez sensu na konsystencję tego sera. Nazywa to, iż ta krajalnica posiada w złym okresie pokroić znaczniejszą część sera bez potrzebie wycierania powierzchni ostrza co kilka plasterków. Jest ostatnie niesamowicie potrzebne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba krojenia dużych dawek serów różnych gatunków w niedługim czasie, czyli zwłaszcza w magazynach. Coraz chętniej jednak decydujemy się na zakup krajalnicy do własnych domów, ponieważ ukazuje się, że dużo chętnie podajemy się wyręczać w akcjach, jakie są konieczne, i które tworzą nam wielu kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz kupić własną krajalnicę do sera, i wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile nie chcesz z całego bloku sera! To poważna oszczędność energii a samego sera, gdyż ten noszony w role całego bloczku będzie brudził się o wiele wolniej niż ser pokrojony w długie plasterki w interesie.